بایگانی نوشته‌ها


بهترین جنس چوب برای پایه‌های چوبی میز چیست؟

بهترین جنس چوب برای پایه‌های چوبی میز چیست؟

یکی از اصلی‌ترین مسائل قبل از تهیه پایه‌های چوبی تعیین جنس چوب آن میباشد. از آنجاییکه که صنعت چوب‌سازی دارای طیف بسیار گسترده‌ای میباشد به همین خاطر گزینه‌های زیادی میتواند برای خرید و یا تولید پایه‌های چوبی پیش روی مشتریان و یا تولیدکنندگان باشد. بهترین روش برای تعیین و انتخاب جنس پایه‌های چوبی و یا به طور کلی برای تهیه تزیینات چوبی، شناخت ویژگی‌های آن است. با توجه به وجود گونه‌های مختلف چوبی، انتخاب اشتباه آن میتواند منجر به پرداخت هزینه‌های زیاد و یا کیفیت بسیار پایین شود. به همین منظور اولین گام میبایست شناخت بعضی از ویژگی‌های چوب‌های رایج بازار باشد. در ادامه به اختصار برخی از این مشخصات را بررسی میکنیم.

پاخور کابینت، زیرچراغی، تاج، زوار و یا قرنیز چیست؟

پاخور کابینت، زیرچراغی، تاج، زوار و یا قرنیز چیست؟

حتی برای بسیاری از تولیدکنندگان در صنعت چوب تفاوت قرنیز، پاخور، تاج، زوار و یا زیرچراغی کاملا مشخص نیست. اگر قصد خرید این دسته از اجناس را دارید نیازمند است، به طور دقیق نام این قبیل محصولات را بدانید.

درباره‌ی وبلاگ
وبلاگ دارچوب قصد آن دارد تا در جهت افزایش اطلاعات مشتریان در زمینه دکوراسیون داخلی موضوعات مختلفی را چه در زمینه ساخت و تولید و چه در زمینه نصب ادوات چوبی مطالب مفیدی را در خدمت آنها گذارد. این مطالب به کمک شما عزیزان و موضوعات پیشنهادی شما میتواند در جهت ارزشمندتری حرکت کند.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...