۵ نکته مهم قبل از خرید پایه چوبی مخروطی

پیش از خرید پایه چوبی مخصوصا پایه‌های مخروطی میبایست به چند نکته دقت نمود. برای آن دسته از مشتریانی که قصد دارند برای بار اول از این محصولات خریداری کنند بهتر است قبل از این مطلب نیز با نحوه بسته شدن پایه‌های چوبی نیز آشنا بود. در ادامه به صورت مختصر به این موارد اشاره داریم:

  • بررسی‌های نظرات ارائه شده مشتریان در فروشگاه‌های اینترنتی نشان دارد که این نکته ساده میتواند خسارت قابل ملاحظه‌ای به آنها وارد نماید. پایه های مخروطی در قطرهای متنوعی تولید میشود و قبل از خرید میبایست به طور دقیق به قطر محصول دقت نمود. متاسفانه برخی از فروشگاه‌های اینترنتی عکس‌های محصول خود را کپی کرده و از طریق عکس نمیتوان قطر و سایز مناسب پایه چوبی مورد نظر خود را یافت. به همین دلیل پیشنهاد میشود بعد از تعیین دقیق قطر مورد دلخواه خود به دنبال مشخصات دقیق محصول مورد نظر خود باشید. به هیچ عنوان از فروشگاه‌هایی که مشخصات محصول ندارند و یا مشخصه دقیقی ارائه نداده‌اند خریداری نکنید.
  • جنس چوب بسیار تعیین کننده میباشد. چوب دارای تنوع بیشماری میباشد و خوشبختانه یا متاسفانه این تنوع کیفیت بسیار بد و یا بسیار خوب را شامل میشود. از این لحاظ خرید پایه چوبی به صورت اینترنتی میتواند بسیار تصمیم ریسکی باشد اما با کسب دانش مقدماتی در این زمینه میتوان خرید را بهبود بخشید و از اتلاف زمان و هزینه خرید حضوری جلوگیری کرد. همچنین دقت داشته باشید هر کیفیت خوبی به معنای انتخاب درست در خرید نمیباشد. برای مثال برای ساخت میز کامپیوتر کوچک خانگی بعد از آنکه تصمیم به ساخت این محصول با حداقل هزینه و طراحی شد، دیگر نیازی به انتخاب پایه چوبی راش نمیباشد. چرا که برای میزهای کوچک چوبی میتوان از چوب سفید نیز بهره برد و استحکام مورد نیاز را ارضا کرد. اما خرید پایه چوبی راش برعکس میتواند هزینه‌ای به محصول نهایی اضافه کند که نه ارزش آن را دارد و نه آنکه زیبایی آن افزایش یابد.  • قبل از خرید پایه‌های چوبی میبایست به سطح آن دقت کنید. تمامی چوب‌های بازار میتواند دارای ترک و گره باشد و این بدان معنا است‌ که مشکلات خرید چوب‌های پرترک و شکستگی میتواند گریبان‌گیر مشتریان باسابقه‌ نیز باشد. دقت شود که ترک‌های چوب میتواند به صورت عرضی و یا طولی باشد که در خصوص برش‌های طولی باید دانست که بسیار بر روی استحکام پایه تاثیرگذار‌ میباشد. برش‌های عرضی نیز میتواند خطرناک باشد اما در اغلب اوقات با بتونه کردن پایه به صورت درست میتوانید استحکام پایه چوبی را به صورت ثابت نگه دارید. این دغدغه برای مشتریان اینترنتی میتواند بسیار جدی‌تر‌ باشد که پیشنهاد میشود از فروشگاه‌هایی خرید نمایید که لوگو کیفیت و تضمین کالا را دارا میباشند و یا در توضیحات به صورت شفاف پیش از خرید انتظارات خود را ذکر کنید. همین نکته ساده فروشنده را در اکثر اوقات مجاب میکند که به محصول ارسالی خود دقت بیشتری داشته باشد.
  • اگر تا به امروز نحوه نصب پایه‌های خراطی شده را آموزش ندیده‌اید بهتر است بدانید یکی از معضلات جدی خرید پایه چوبی تلفات زیاد پایه به علت بد بسته شدن آن است. این موضوع به قدری اهمیت دارد که با کمی بی‌دقتی در آن امکان شکسته شدن صفحه اصلی محصول را نیز بالا میبرد. فروشگاه دارچوب از پیش به طور مفصل در این مورد مقاله‌ای را ثبت کرده که میتوانید با چند دقیق مطالعه از این اتفاق عبور کنید. ( نحوه اتصال پایه چوبی چگونه است؟ )

              نحوه اتصال پایه چوبی چگونه است؟


  • بر اساس تقاضای مشتریان در بازار، پایه‌های مخروطی در هر ارتفاعی تولید شده است اما انتخاب ارتفاع پایه مناسب برای محصول بی‌قاعده هم نیست. هر مشتری میتواند کالا مورد نیاز خود را تولید کند اما بهتر است پیش از تولید آن کمی با استانداردهای آن نیز آشنا بود. با این کار تنها برای یکبار پایه میز خود‌ را بست میکنید و نیازی به تنظیم ارتفاع آن نیست. در زیر اندازه ارتفاع مناسب برای ساخت میز را مشاهده مینمایید. 


در آخر نیز میتوانید از صفحه پایه مخروطی فروشگاه دیدن فرمایید.