بایگانی نوشته‌ها


۵نکته مهم قبل از خرید پایه چوبی مخروطی

۵نکته مهم قبل از خرید پایه چوبی مخروطی

با روند افزایشی خرید پایه‌های مخروطی در بازار برخی مشکلات در خرید برای مشتریان به وجود آمده است که نیاز است قبل از خرید این دسته از پایه‌های چوبی به آن اشاره داشت. در این قسمت به طور مختصر به ۵ مورد مهم برای خرید پایه چوبی مخروطی اشاره داشته که امیدواریم اصلاحی در روند خرید مشتریان ایجاد کند. بررسی این نکات برای مشتریان اینترنتی نیز بیشتر میباشد که بر این اساس به کوتاه‌ترین حالت به این موضوعات اشاره کرده‌ایم.

مزایا و معایب زوار ام دی اف MDF نسبت به زوار چوبی

مزایا و معایب زوار ام دی اف MDF نسبت به زوار چوبی

با ورود دستگاه‌های سی‌ان‌سی و فرزهای چوبی به بازار طرح‌های متنوعی از زوارها و قرنیزهای چوبی و ام‌دی‌افMDF به خانه‌ها آمده است. از نگاه مشتریان بازسازی دکوراسیون داخلی منزل یکی از چالش‌های اصلی در تعیین دکور خانه انتخاب میان چوب و ام‌دی‌افMDF میباشد. این درحالی است که جنس چوب در گذشته همواره دارای مزایای بیشتری بود اما با تحول و تغییر در تولید زوارها و قرنیزهای طرح‌دار این برتری نسبت به دیگر مواد کمرنگ شده است. در این بخش به چندی از مزایا و معایب زوارهای ام‌دی‌اف MDF میپردازیم تا بلکه تاثیر مثبتی در خرید مشتریان ایفا شود. در این بخش از چندین معیار مختلف این مساله را پیش میبریم یعنی از نظر : - قیمت تمام شده  - نصب  - رنگ پذیری  - روکش متنوع  - طرح های سی ان سی و کیفیت انتخابی. با در نظر گرفتن تمامی این موارد میتوان خرید ارزشمندتری را در بازار انجام داد.

چگونه پایه چوبی صندلی را تعمیر و نگهداری کنیم؟

چگونه پایه چوبی صندلی را تعمیر و نگهداری کنیم؟

یکی از مشکلات جدی در زمینه مبلمان چوبی شکسته شدن و یا زخمی شدن پایه‌های چوبی آن میباشد. اکثر مواقع با شکسته شدن یکی از پایه‌های چوبی، صندلی را خراب تلقی میکنیم و از خیر آن میگذریم. اما عده‌ای دیگر تمایل دارند تا کالای خود را زنده نگه دارند و پایه مناسب را در بازار پیدا و تعویض کنند. در آخر به دلیل نیافتن پایه چوبی مناسب خود به ناچار تصمیم به تعویض کل پایه‌ها گرفته و هزینه زیادی را تقبل میکنند. در این قسمت قصد داریم چند نکته مناسب در مورد نحوه نگه‌داری و تعمیر پایه‌های چوبی را آموزش دهیم تا شاید از اتلاف هزینه‌ای در این شرایط جلوگیری شود.

معرفی انواع پایه‌ چوبی

معرفی انواع پایه‌ چوبی

پایه های چوبی به طور مشخص به دو دسته اصلی خراطی و منبت تقسیم میشود. نیاز مشتریان برای طرح های جدید مبلمان ها و کمدها و کنسول ها بازار را به سمتی برده است که طرح های متنوعی در زمینه پایه های چوبی در کشور تولید شود. در این بخش به طور مختصر دسته خراطی و منبت چوب را توضیح داده و کاربرد آن را در دکوراسیون داخلی خانه مطرح میکنیم. در هر بخش نمونه هایی از محصولات موجود در سایت و طرح هایی روز را نشان می دهیم.

تفاوت سبک نئوکلاسیک و سبک کلاسیک در طراحی داخلی خانه

تفاوت سبک نئوکلاسیک و سبک کلاسیک در طراحی داخلی خانه

سبک نئوکلاسیک چه خانه های تاریخی باشد که با وجود طراحی معاصر تازه شده اند و چه برعکس، آپارتمان های مینیمال و مدرن که با مبلمان کلاسیک زیبا تزئین شده اند، می تواند ترکیبی جذاب از فضاها را ایجاد کند. میتواند فضای داخلی را با ترکیب های غیر معمول و انتخاب های جسورانه بهبود بخشد.

نحوه نصب قرنیز روی دیوار

نحوه نصب قرنیز روی دیوار

هنگام نصب قرنیز حتی بر روی دیوارهای بد، می توانید اتصالات کاملاً محکم و نتایج صاف، تمیز و حرفه ای داشته باشید. این مقاله هفت ترفند را نشان می‌دهد که متخصصان برای حل رایج‌ترین مشکلات از آن‌ها استفاده می‌کنند - مانند بستن شکاف‌ها در امتداد دیوارهای مواج و ایجاد اتصالات واضح در گوشه‌هایی که مربع نیستند.اینها ترفندهایی هستند که حتی یک مبتدی هم می تواند بر آنها مسلط شود. بدون ساعت ها تلاش خسته کننده به نتایج درجه یک خواهید رسید. در حالی که گاهی اوقات برای حل یک مشکل فقط به یکی از این نکات نیاز دارید، اغلب ترکیبی از دو یا چند مورد برای نتایج صیقلی مورد نیاز است. اما نگران نباشید، همه آنها آسان، سریع و رایگان هستند.

درباره‌ی وبلاگ
وبلاگ دارچوب قصد آن دارد تا در جهت افزایش اطلاعات مشتریان در زمینه دکوراسیون داخلی موضوعات مختلفی را چه در زمینه ساخت و تولید و چه در زمینه نصب ادوات چوبی مطالب مفیدی را در خدمت آنها گذارد. این مطالب به کمک شما عزیزان و موضوعات پیشنهادی شما میتواند در جهت ارزشمندتری حرکت کند.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...